Науково-практична конференція Міністерства оборони України

29 травня 2015 року на базі Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України (м. Київ) проведено науково-практичну конференцію: «Винахід заради перемоги: обмін досвідом модернізації і ремонту бойової техніки та озброєння в умовах АТО».

В роботі конференції взяло участь біля 170 учасників. Загалом слухачам конференції було представлено понад 20 перспективних проектів і рішень, які включають досвід з ремонту, модернізації та використання тепловізійної техніки, оптичних прицілів і техніки нічного бачення; підвищення ефективності захисту бойових броньованих машин; нові високотехнологічні пов’язки вітчизняного виробництва для допомоги у випадках опіків, відкритих ран; функціональні сухі пайки для гарячого харчування військовослужбовців; технології швидкого будівництва захисних та фортифікаційних споруд; застосування безпілотних літальних апаратів для захисту; проекти з модернізації стрілецької зброї й інші важливі та перспективні розробки. В роботі НПК прийняли участь і наші фахівці науково-виробничого центру безпілотної авіації «Віраж», які представили діючі зразки безпілотних авіаційних систем та виступили з доповіддю «Стан та перспектива розробок безпілотних авіаційних систем у Національному авіаційному університеті» .

Від імені Державної служби інтелектуальної власності України Петро Іваненко вручив українським новаторам почесні кубки як знак їхніх досягнень, серед нагороджених – директор НВЦБА «Віраж» Матійчик М.П.