НАУ виступає ініціатором впровадження нових професій в цивільну авіацію.

Генеральний конструктор-Генеральний директор ДП «ДержККБ» «Луч» Коростельов О.П. висловив щиру вдячність Національному авіаційному університету, зокрема КБ «Віраж» та Науково-технічному центру НАУ за виготовлення в найкоротші терміни демонстраційного макету планера БпЛА «Сокіл-300». Відзначив високий професіоналізм, творчість і відповідальний підхід до роботи головного конструктора КБ «Віраж» Матійчика Михайла Петровича та працівників, які виконували цю роботу. Висловив надію на подальшу плідну співпрацю НАУ та ДП «ДержККБ» «Луч», зокрема і у створенні сучасних безпілотних комплексів.

Науково-виробничий центр безпілотної авіації «Віраж» НАУ успішно виконав перший підйом новинки – безпілотного повітряного судна (БПС) «Овод» М106 класу «міні». Політ відбувся 19 жовтня 2020 року на одній із ЗПС Київської області. Метеоумови на момент підйому були наступними: вітер північно-західного напрямку. На висоті 0 м швидкість вітру 3-5 м/с, а на висоті 100 м вона досягала 13 м/с. Температура повітря +10 градусів Цельсія. У процесі проведення випробувань зауважень до БПС, його технічного стану та функціонування практично не було.

Відповідно до листа заступника директора департаменту льотної придатності Державіаслужби України А.Дубініна за номером 12.1.15-9376 від 30.07.2018 року для детального ознайомлення з конструкцією комплексу безпілотного повітряного судна М-7-В5, проектами Сертифікаційного базису та Програми сертифікації згідно вимог Part–21 на території НАУ була проведена технічна зустріч між представниками НВЦБА «Віраж» та сертифікаційною групою ДАСУ.

21 квітня до НАУ завітали майбутні абітурієнти та їхні батьки, щоб дізнатися про умови вступу та навчання у нашому виші. НВЦБА презентував нову розробку БПС для навчання студентів.

21.04.2018

В НАУ успішно завершились льотні випробування вантажного безпілотного гелікоптера ПКМ-14 «Сатурнія», розробленого та виготовленого в НВЦБА «Віраж» НАУ.

26.02.2018

12 лютого 2018 року на ЗПС аеродрому БВАК (Біла Церква) відбувся перший підйом колісного варіанту безпілотного повітряного судна (БПС) М-56 «Модуль» розробки НВЦБА «Віраж» Національного авіаційного університету.